Chris Hedges sözleri

Christopher Lynn Hedges (d.18 Eylül 1956), Amerikalı gazeteci ve bakanıdır.

çiçek ve hayvan fotoğrafı üzerine yazılmış özlü söz: Bizler vegan beslenmeye geçerek, şirket kârları uğruna milyarlarca hayvanın işkenceden..
Yüksek kalitede görmek için görsele tıklayın.
#1 Kopyala

Bizler vegan beslenmeye geçerek, şirket kârları uğruna milyarlarca hayvanın işkenceden geçirilmesine suç ortaklığı yapmayı reddedebiliriz ve buna ilaveten, özellikle kalp hastalığı ve kanser konularında yararı ayrıntılı olarak belgelenmiş olan bitkisel beslenmenin getireceği sağlık kazanımlarını elde edebiliriz.


sağlık milyarlarca belge suç hayvan bitki sağ elde uğur

Minimalizm fotoğrafı üzerine yazılmış özlü söz: Artık doktorların sağlığı, üniversitelerin bilgiyi, hükümetlerin özgürlüğü, basının haberleri, dinin..
Yüksek kalitede görmek için görsele tıklayın.
#2 Kopyala

Artık doktorların sağlığı, üniversitelerin bilgiyi, hükümetlerin özgürlüğü, basının haberleri, dinin ahlaki değerleri ve bankaların ekonomiyi yok ettiği bir toplumda yaşıyoruz.


basın hükümet yaşamak değer üniversite sağ bilgi sağlık bas

#3 Kopyala

Ekolojik çöküş ve yokoluştan kendimizi kurtarabilmek amacıyla radikal değişimleri gerçekleştirebilmek için şunun şurasında en iyi ihtimalle birkaç yılımız kaldı. Vegan beslenen bir insan her gün 4165 litre su, 9 kilogram CO2 eşdeğeri, 3 metrekareye yakın ormanlık arazi, 20 kilo tahıl tasarruf ediyor ve her gün, duyguları olan bir canlıyı ölümden kurtarıyor. İleride bizi nelerin beklediğini biliyorsak eğer, veganlıktan başka hiçbir seçeneğimiz olmadığını görürüz.


gün şunu i̇nsa tahıl orman beslenen seçenek âmâ litre

#4 Kopyala

Besi hayvanlarımıza nasıl muamele ettiğimizi gösteren fotoğraf ve film çekimlerini yasaklayan yığınla yeni yasa var; bu durumda, boğazlanmayı bekleyen hayvanların devasa hangarlarda iğrenç derecede zalim şartlar altında tutulduğunu gösteren çok fazla görüntünün ortaya çıkmasını beklemeyin. Tarım şirketlerinin parasıyla satın alınmış politikacılardan, küresel ısınma üzerinde muazzam etkisi olabilecek bir beslenme şeklini savunmalarını da beklemeyin. Sektörden gelen reklam paraları için kuyrukta bekleyen kitle iletişim araçlarının (yaygın medyanın), bu sektörün gezegeni ne hallere sokmakta olduğu konusunda bizi bilgilendirmesini ise hiç beklemeyin.


politika üzeri besi medya iletmek fazla tarım tutmak hangar


Popüler Yazılar

Alphonse Karr sözleri

Jean-Baptiste Alphonse Karr, (d. 24 Kasım 1808 Paris Fransa, ö. 29 Eylül 1890) Fransız yazar ve gazeteci.

Ara Güler sözleri

Ara Güler (15 Ağustos 1928 - 17 Ekim 2018), Ermeni asıllı Türk foto muhabiri ve yazar.

Bill Hicks sözleri

Bill Hicks (d. 1961 - ö. 1994), ABD'li komedyen.